Imagine cu un copil Imagine cu un copil Imagine cu un copil Imagine cu un copil Imagine cu un copil Imagine cu un copil contact
Deviza noastră: "Împreună să cultivăm nişte flori frumoase, sănătoase!"

DOTĂRI INTERIOARE:

• bucătărie;
  • sală de mese;
  • vestiar;
  • cabinet medical;
  • 2 săli de grupă dotate cu materiale didactice corespunzătoare unei bune desfăşurări a procesului instructiv-educativ;
  • 2 dormitoare;
  • grup sanitar;
  • televizor, calculatoare, acces la internet, DVD player, CD player, frigider,copiator.

Grădiniţele noastre oferă condiţii de igienă, securitate, în spaţii adecvate, dotate cu mobilier modern, creat special pentru copii.

DOTĂRI INTERIOARE:

• bucătărie;
  • 2 vestiare;
  • cabinet medical;
  • 3 grupuri sanitare;
  • 4 săli de grupă dotate cu materiale didactice corespunzătoare unei bune desfăşurări a procesului instructiv-educativ;
  • 2 dormitoare amenajate în cele 2 săli de grupă de la parter;

DOTĂRI EXTERIOARE:

Spaţiul verde exterior este destinat jocurilor şi activităţilor în aer liber, fiind dotat cu aparate de joacă specifice tuturor nivelelor de vârstă.

Imagine cu Pinocchio

Valid XHTML 1.0 Transitional